јул 24 2015

ДВАНАЕСТ МЕДАЉА ЗА АТЛЕТИЧАРЕ ЈАСЕНИЦЕ НА ПРВОЈ ТРЦИ „КАД НЕМА ТАРТАНА ДОБРА ЈЕ И ШЉАКА“

AK1У уторак 21.јула , у Димитровграду је одржана 1. тртка у серији „Кад нема таратана добра је и шљака“ за ову годину. Атлетски клуб „Јасеница“је представљало 16 такмичара и освојено је 12 медаља.
У конкуренцији девојчица рођених 2008 и млађе ( атлетске школе „Ц“), Ружица Милосављевић је победила у дисциплини двобој која се састоји у трчању од 30 метара преко препона и 30 метара равно као и у скоку у даљ.
У конкуренцији атл.школа „Б“ девојчице рођене 2006/07, Тамара Ивковић је освојила 2. место а код дечака у истој конкуренцији Лука Ђорђевић је заузео 3. место. Дисциплине у којима су се такмичили су: трчање на 60 мет., скок у даљ и бацање вортекса.
У конкуренцији атл. школа „А“, деца рођена 2004/05.г. у женској конкуренцији Мила Милосављевић је освојила 1. место а Маја Вићентијевић је заузела 3. место, куриозитет је тај што су обе рођене 2005.г., код дечака у истом узрасту Бранко Басарић је освојио 3. место.
У конкуренцији млађих пионирки у трци на 600 мет. Тијана Димић је освојила 2. место. У истој конкуренцији у тркама на 60 мет. и 300 мет. Милена Васиљевић је освојила 3. место. У конкуренцији старијих пионирки Милица Митровић је у дисциплинама 100 мет. и 300 мет. освојила 3. место.

На крају такмичења су одржане 2 промотивне трке, 60 мет. преко препона и штафета 6×200 мет.
У трци на 60 мет/пр. Милена Митровић је освојила 2. место док је штафета убедљиво била прва.
Честитамо свим учесницима на прелепом такмичењу и постигнутим резултатима.