ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ И ИМЕНА КАНДИДАТА ДО ДАНАС ПРОГЛАШЕНЕ У ОПШТИНИ ПАЛАНКА

IZBORI4Погледајте које су изборне листе до сада проглашене у Општини Смедеревска Паланка и која су имена кандидата на листама:

1 ЛИБЕРАЛНО ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА – ГОРАН ДУГИЋ

Р. бр. Име и презиме Година рођења Занимање Пребивалиште и

адреса становања

(Према Уверењу о пребивалишту)

1. Горан Дугић 30.05.1975 Музичар С.Паланка
2. Златко Ракић 01.03.1988 Месар С.Паланка
3. Кристина Дидановић 11.01.1995 Матурант Гимназије С.Паланка
4. Никола Урошевић 17.11.1990 Матурант Гимназије С.Паланка
5. Стеван Марковић 01.05.1992 Техничар за заштиту животне средине С.Паланка
6. Тијана Ненадовић 06.06.1991 Хемијски Техничар С.Паланка
7. Димитрије Новаковић 10.10.1992 Дипл.Професор Физичког васпитања и спорта С.Паланка
8. Никола Богдановић 03.11.1992 Машински техничар за компјутерско конструисање С.Паланка
9. Светлана Димитријевић-Петровић 22.06.1972 Трговац С.Паланка
10. Урош Миловановић 25.04.1993 Техничар за заштиту животне средине С.Паланка
11. Ненад Урошевић 30.04.1985 Економиста С.Паланка
12. Мирјана Михаиловић 07.03.1990 Медицинска сестра С.Паланка
13. Владимир Радојевић 07.08.1983 Машински техничар С.Паланка
14. Никола Радовановић 12.12.1986 Машински техничар за компјутерско конструисање С.Паланка
15. Мирјана Ивановић 13.10.1981 Дипломирани менаџер С.Паланка
16. Саша Николичић 15.05.1992 Угоститељски техничар С.Паланка
17. Весна Караклић 08.08.1986 Матурант Гимназије С.Паланка

 

2. ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА – др Снежана Павићевић

Р. бр. Име и презиме Година рођења Занимање Пребивалиште и

адреса становања

(Према Уверењу о пребивалишту)

1. Радослав Милојичић-Кена 12.06.1984 Економиста Глибовац
2. Снежана Павићевић 04.12.1963 Доктор специјалиста  педијатрије С.Паланка
3. Дарко Димитријевић 05.08.1983 Професор физчког васпитања С.Паланка
4. Живко Петровић 12.09.1959 Новинар С.Паланка
5. Родољуб Станимировић 23.07.1969 Економиста С.Паланка
6. Јована Радовановић 08.06.1984 Вишастоматолошка сестра С.Паланка
7. Драгољуб Гајић 26.05.1955 Аутомеханичар Селевац
8. Драгослав Радојковић-Гера 11.11.1967 ПТТ Техничар Кусадак
9. Ивана Танасковић-Гецић 05.07.1983 Дипломирани правник С.Паланка
10. Иван Ракић 03.05.1983 Дипломирани  инжењер пољопривреде Водице
11. Јован Дамjановић 11.09.1978 Графичар С.Паланка
12. Марија Арсенијевић 05.10.1984 Професор разредне наставе С.Паланка
13. Марко Павковић 14.01.1985 Машински техничар за компјутерско конструисање С.Паланка
14. Раденко Руменић 17.01.1984 Аутомеханичар Ратари
15. Јасмина Алексић 30.04.1966 Комерцијалиста С.Паланка
16. Милан Станичић 30.09.1980 Економиста Кусадак
17. Милутин Ракић 08.09.1986 Произвођач Глибовац
18. Сања Стевановић 21.06.1988 Професор разредне наставе С.Паланка
19. Ненад Марковић 13.07.1965 Професор Физичког васпитања С.Паланка
20. Никола Ивановић 28.03.1993 Ветеринарски техничар Голобок
21. Александра Живковић 05.11.1984 Дипломирани инжењер пејзажне архитектуре С.Паланка
22. Зоран Спасић 06.03.1977 Железничар Кусадак
23. Светислав Петровић 27.02.1940 Дипломирани педагог филолошког факултета С.Паланка
24. Дијана Гајић 01.04.1986 Техничар за биотехнологију Придворице
25. Рајко Палић 21.02.1967 Металоглодач Азања
26. Ивица Ненадовић 08.04.1976 Машински техничар Селевац
27. Јелена Дамњановић 03.08.1967 Магистар биотехничких наука С.Паланка
28. Драган Јоковић 30.12.1965 Професор Географије С.Паланка
29. Ненад Војчевски 08.05.1972 Хемијско-технолошки техничар С.Паланка
30. Снежана Лугић 12.12.1965 Матурант гимназије С.Паланка
31. Саша Спасојевић 02.09.1983 Железничар Кусадак
32. Милош Васиљевић 16.01.1986 Машински техничар за компјутерско конструисање С.Паланка
33. Јелена Миљковић 21.12.1994 Машински техничар за компјутерско конструисање Селевац
34. Слободан Гмитровић 16.04.1972 Машински техничар Кусадак
35. Новица Илић 04.08.1969 Техничар конструктор алата Селевац
36. Евица Петровић 27.07.1986 Техничар за биотехнологију С.Паланка
37. Марко Гојковић 17.04.1985 Аутоелектричар Мраморац
38. Иван Станимировић 04.10.1987 Електротехничар аутоматике Баничина
39. Тања Ракоњац 24.04.1984 Доктор медицине С.Паланка
40. Бојан Ђорђевић 24.01.1973 Тренер С.Паланка
41. Владимир Радовановић 10.06.1982 Електроинсталатер Башин
42. Биљана Матић 01.05.1989 Пољопривредни техничар Стојачак
43. Бојан Маринковић 01.05.1982 Машински техничар Церовац
44. Милош Палић 29.06.1989 Спортски тренер Азања
45. Тамара Радовановић 21.02.1986 Правник Грчац
46. Драган Барнић 04.10.1971 Ветеринарски техничар Бачинац
47. Дејан Стојановић 21.11.1970 Електротехничар аутоматике С.Паланка
48. Слађана Масловарић 06.05.1971 Професор педагогије С.Паланка
49. Зоран Радојичић 03.12.1982 Радник Голобок

 

3. АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ

Р. бр. Име и презиме Година рођења Занимање Пребивалиште и

адреса становања

(Према Уверењу о пребивалишту)

1. Петар Милић 1961. Дипломирани инжењер електротехнике Смедеревска Паланка
2. Иван Гајић 1980. Дипломирани инжењер производног менаџмента Смедеревска Паланка
3. Снежана Петровић 1964. Дипл. Инжењер пољопривреде Смедеревска Паланка
4. Миољуб Радовановић 1957. Економиста Смедеревска Паланка
5. Драган Минић 1965. Привредник Смедеревска Паланка
6. Биљана Васиљевић 1970. Електротехничар Смедеревска Паланка
7. Владан Вуковић 1961. Дипломирани машински инжењер Смедеревска Паланка
8. Бобан Тодоровић 1983. Аутомеханичар Смедеревска Паланка
9. Милица Цветковић 1983. Студент Смедеревска Паланка
10. Марко Вемић 1980. Трговац Смедеревска Паланка
11. Стојан Крстић 1950. Пензионер Смедеревска Паланка
12. Анђела Невенкић 1988. Професор француског језика Смедеревска Паланка
13. Никола Вучен 1981. Струковни економиста Смедеревска Паланка
14. Топлица Пинторовић 1981. Дипломирани правник Смедеревска Паланка
15. Слађана Гајић 1975. Хемијски лаборант Смедеревска Паланка
16. Бојан Митић 1978. Електро инжењер Смедеревска Паланка
17. Срећко Вујовић 1951. Пензионер Смедеревска Паланка
18. Милица Деспотовић 1979. Медицинска сестра Смедеревска Паланка
19. Зоран Кузмановић 1965. Металоглодач Смедеревска Паланка
20. Бранко Ступић 1990. Апсолвент права Смедеревска Паланка
21. Јелена Батинић 1992. Хемијски техничар Смедеревска Паланка
22. Бојан Батинић 1975. Фриго механичар Смедеревска Паланка
23. Иван Јеремић 1985. Дипломирани просторни планер Смедеревска Паланка
24. Марина Витић 1978. Техничар нумеричких машина Азања
25. Павле Јозић 1988. Драматург Смедеревска Паланка
26. Зоран Ћосић 1963. Техничар за управне послове Смедереска Паланка
27. Тијана Стошић 1993. Струковни менаџер Смедеревска Паланка
28. Иван Никодијевић 1976. Дипломирани правник Смедеревска Паланка
29. Никола Ристић 1959. Доктор медицине Смедеревска Паланка
30. Маја Чолић 1975. Основно образовањ – НКВ Смедеревска Паланка
31. Здравко Милосављевић 1959. ВКВ енергетичар Смедеревска Паланка
32. Владан Мишулић 1980. Комерцијалиста-менаџер Смедеревска Паланка
33. Љиљана Николић 1962. Трговац Смедеревска Паланка
34. Александар Перишић 1980. Возач Смедеревска Паланка
35. Милан Живанић 1986. Саобраћајни инжењер Смедеревска Паланка
36. Слађана Јакшић 1980. Произвођач прехрамбених производа Смедеревска Паланка
37. Стефан Мијаиловић 1993. Студент Смедеревска Паланка
38. Далибор Павловић 1985. Мех. Медицине и лабор. опреме Смедеревска Паланка
39. Соња Андрејевић 1965. Дипломирани економиста Смедеревска Паланка
40. Милош Стевановић 1987. Машински техничар за комп. конструисање Смедеревска Паланка
41. Предраг Прица 1975. Дипломирани економиста Смедеревска Паланка
42. Марија Јаковић 1977. Дипломирани економиста Смедеревска Паланка
43. Саша Станисављевић 1977. Машински техничар Смедеревска Паланка
44. Бојан Димић 1981. Металостругар Смедеревска Паланка
45. Тања Миловановић 1973. Трговац Смедеревска Паланка
46. Немања Млађеновић 1987. Струковни економиста Смедеревска Паланка
47. Зоран Марковић 1968. Основно образовање -НКВ Смедеревска Паланка
48. Јована Јанковић 1990. Инжењер заштите биља Смедеревска Паланка
49. Воја Тодоровић 1958. Комерцијалиста Смедеревска Паланка

 

 4. ИВИЦА ДАЧИЋ – „Социјалистичка партија Србије (СПС), Јединствена Србија (ЈС) – Драган  Марковић Палма, Нова Србија (НС)“

Р. бр. Име и презиме Година рођења Занимање Пребивалиште и

адреса становања

(Према Уверењу о пребивалишту)

1. Славољуб Ђурић 1954. дипломирани економиста Кусадак
2. Петар Јелић 1964. пољопривредни техничар Влашки До
3. Весна Ђорђевић-Вељовић 1974. дипломирани васпитач С. Паланка
4. Зоран Стојановић 1967. прецизни механичар Церовац
5. Радиша Станојловић 1953. економиста С. Паланка
6. Марија Зековић 1980. дипломирани правник С. Паланка
7. Слободан Пантић 1953. пензионер С. Паланка
8. Саша Станковић 1984. ветеринарски техничар С. Паланка
9. Јелена Пантелејић 1979. дипломирани географ Азања
10. Миодраг Михајловић 1951. дипломирани инжењер шумарства за хортикултуру С. Паланка
11. Граде Станковић 1948. електротехничар С. Паланка
12. Јелена Исаиловић 1985. педијатријска сестра Селевац
13. Дејан Јовичић 1982. дипломирани економиста С. Паланка
14. Милосав Бабић 1963. правник С. Паланка
15. Татјана Миљковић 1977. електроинжењер С. Паланка
16. Радиша Величковић 1953. пензионер Глибовац
17. Новица Вићић 1971. бравар Кусадак
18. Гордана Симоновић 1966. машински техничар-технолог С. Паланка
19. Сања Нешић 1974. правни техничар Ратари
20. Влада Радивојевић 1964. дипломирани менаџер Грчац
21. Др. Периша Јовановић 1956. лекар специјалиста опште хирургије С. Паланка
22. Јасна Аврамовић 1973. хемијски техничар С. Паланка
23. Марко Радовановић 1986. дипломирани менаџер С. Паланка
24. Славољуб Ђурић 1962. пољопривредни техничар С. Паланка
25. Снежана Савић 1952. трговац Мала Плана
26. Владан Сенић 1986. електротехничар шинских возила Селевац
27. Зоран Батинић 1972. електротехничар Азања
28. Мерима Живковић 1991. учитељ Голобок
29. Звонко Бајчић 1957. машинбравар Бачинац
30. Марко Бојовић 1989. студент С. Паланка
31. Биљана Павловић 1985. домаћица Мраморац
32. Никола Радивојевић 1985. ветеринарски техничар С. Паланка
33. Зоран Мирјанић 1967. вариоц Кусада
34. Дуња Кедић 1992. дипломирани дефектолог С. Паланка
35. Дејан Јанковић 1976. дипломирани историчар Селевац
36. Небојша Пантелејић 1977. бравар Азања
37. Јасмина Ђуричић 1971. економски техничар Водице
38. Дејан Јеленић 1963. возач Кусадак
39. Душко Ђорђевић 1950. предузетник С. Паланка
40. Ивана Живановић 1978. васпитач предшколске деце С. Паланка
41. Александар Филиповић 1982. машински техничар С. Паланка
42. Горан Спасојевић 1969. отправник возова С. Паланка
43. Данка Ивковић 1988. дипломирани васпитач С. Паланка
44. Жељко Исаковић 1983. бравар Ратари
45. Славиша Спасојевић 1969. пољопривредни техничар Кусадак
46. Александра Момчиловић 1989. професор српског језика и књижевности Башин
47. Добрица Аврамовић 1954. возач инструктор Селевац
48. Иван Васиљевић 1975. електротехничар Азања
49. Гордана Ђокић 1972. екомониста С. Планка

 

 5. СРПСКИ ПОКРЕТ ОБНОВЕ, ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА СРБИЈЕ – Добрица Јозић, Златан Бећић

Р. бр. Име и презиме Година рођења Занимање Пребивалиште и

 адреса становања

(Према Уверењу о пребивалишту)

1. Жељко Радошевић 1969 дипл.пољ. инж Придворице
2. Златан Бећић 1964 професор См.Паланка
3. Верославка Живковић 1960 дип.правник Глибовац
4. Добрица Јозић 1953 дипл.маш.инж. Голобок
5. Милица Милић 1983 матур.прир.матем.смера гимназије Церовац
6. Дејан Петровић 1974 посло.менаџер См.Паланка
7. Новица Јанковић 1957 професор Селевац
8. Горан Тодоровић 1976 рук.унут.трансп См. Паланка
9. Слађана Спасојевић 1976 техничар См.Паланка
10. Ненад Нешић 1977 инж.технологије Ратари
11. Милан Сретеновић 1961 пољопривредник Баничина
12. Виолета Росић 1965 инж.статистике См.Паланка
13. Никола Пајић 1976 дипл.економиста См.Паланка
14. Ђорђе Савић 1981 аутомеханичар Церовац
15. Људмила Јовановић 1974 прех.техн См.Паланка
16. Иван Селишник 1984 КВ радник См.Паланка
17. Љубиша Милутиновић 1946 пензионер Водице
18. Милица Радисављевић 1974 студент См.Паланка
19. Радомир Алексић 1949 пензионер Глибовац
20. Ратко Глишић 1971 радник ЖТП Кусадак
21. Ивана Стевановић 1991 турист.техн Мала Плана
22. Теодора Бранковић 1974 виши куст. архео С.Паланка
23. Миливоје Николић 1959 кројач Бачинац
24. Срећко Нешић 1978 ветер.техничар Мраморац
25. Драган Јанковић 1978 радник.ЖТП Кусадак
26. Мирослав Живковић 1968 машинбравар Грчац
27. Милина Невенкић 1972 дип.инж.пољоприв Селевац
28. Снежана Николић 1978 професор С.Паланка
29. Богољуб Милошевић 1940 пензионер Башин
30. Ненад Маринковић 1977 возач С.Паланка
31. Милош Миловановић 1990 матур.гимназије См.Паланка
32. Велимир Јевтић 1956 виши спорт.тренер См. Паланка
33. Драгана Радовановић Ранковић 1966 тех.за нук.физ Азања
34. Драгана Милентијевић 1983 матур.прир.матем.смера гимназије См.Паланка

 

6.Др Војислав Шешељ –  СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА

Р. бр. Име и презиме Година рођења Занимање Пребивалиште и

 адреса становања

(Према Уверењу о пребивалишту)

1. Мирослава Станковић Ђуричић 1976. Дипл. географ Смедеревска Паланка
2. Дејан Миливојевић 1973. Алатничар Глибовац
3. Слободан Старчевић 1944. Пензионер Ратари
4. Тамара Ивановић 1986. Машински техничар Смедеревска Паланка
5. Зоран Палић 1981. Техничар нумеричких машина Смедеревска Паланка
6. Зоран Андрејић 1977. Прехрамбени техничар Башин
7. Тања Мијатовић 1984. Хемијски лаборант Смедеревска Паланка
8. Небојша Нешић 1967. Пољопривредни техничар Смедеревска Паланка
9. Верољуб Мијаиловић 1956. Угоститељ Азања
10.

 

Драгана Ристић 1971. Дипломирани биолог Смедеревска Паланка
11. Стефан Миливојевић 1994. Електротехничар рачунара Глибовац
12. Стоимир Цветковић 1936. Пензионер Смедеревска Паланка
13. Милица Новковић 1991. Струковни инжењер заштите на раду Смедеревска Паланка
14. Горан Палић 1973 Алатничар Смедеревска Паланка
15. Драган Пешић 1983. Дипломирани инжињер организационих наука Смедеревска Паланка
16. Гордана Гајић 1967. Правни биротехничар Смедеревска Паланка
17. Верољуб Антић 1952. Пензионер Смедеревска Паланка
18. Дејан Максимовић 1988. Естрадни уметник Смедеревска Паланка
19. Снежана Перић 1975. Фризер Смедеревска Паланка
20. Дарко Ђуричић 1997. Месар Азања 
21. Никола Живковић 1993. Студент Смедеревска Паланка
22. Јелена Андрејић 1982. Инжињер индустријсског менаџмента Смедеревска Паланка
23. Зоран Невенкић 1963. Пољопривредни техничар Селевац
24. Драган Илић 1967. Техничар Глибовац
25. Биљана Петровић 1966. Транспортни комерцијалиста Глибовац
26. Слободан Марковић 1971. Конструктор алата Смедеревска Паланка
27. Иван Милорадовић 1989. Правник Смедеревска Паланка
28. Биљана Јанковић 1962. Пензионер Смедеревска Паланка
29. Срба Гајић 1961. Заваривач Смедеревска Паланка
30. Срећко Богдановић 1977. Возач Смедеревска Паланка
31. Весна Чопић 1971. Дактилограф Ратари
32. Драган Аћимовић 1962. Земљорадник Ратари
33. Слободан Антонијевић 1954. Механичар Смедеревска Паланка
34. Надежда Милорадовић 1953. Трговац Смедеревска Паланка

 

7. Група грађана ПОКРЕТ ,,ПЕТ ДО ДВАНАЕСТ – ОТАЏБИНА,, Смедеревска Паланка

Р. бр. Име и презиме Година рођења Занимање Пребивалиште и

адреса становања

(Према Уверењу о пребивалишту)

1. Проф.др.Бошко Војновић 1960 Проф.др. економских наука Смедеревска Паланка
2. Др.Срђан Савић 1967 Лекар специјалиста Смедеревска Паланка
3. Милосава Петровић 1963 Медицинска сестра Смедеревска Паланка
4. Др. Александра Нарић 1954 Лекар специјалиста Смедеревска Паланка
5. Драган Павковић 1960 Радник Смедеревска Паланка
6. Слађана Рајчић 1960 Домаћица Смедеревска Паланка
7. Александар Петровић 1962 Радник Смедеревска Паланка
8. Драган Божић 1966 Радник Смедеревска Паланка
9. Јелена Цанковић 1982 Радник Смедеревска Паланка
10. Ћорће Лазаревић 1968 Пољопривредник Кусадак
11. Зоран Радомировић 1953 Дипломирани економиста Глибовац
12. Бранкица Ступић 1987 Туризмолог Смедеревска Паланка
13. Драган Никодијевић 1972 Предузетник Смедеревска Паланка
14. Раденко Спајић 1969 Радник Влашки До
15. Ирена Радојичић 1987 Економиста Смедеревска Паланка
16. Дарко Станковић 1994 Таксиста Баничина
17. Вељко Јанчић 1997 Ученик Смедеревска Паланка

Stalna veza (link) ka ovom članku: http://palankadanas.com/%d0%b8%d0%b7%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%bd%d0%b5-%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b5-%d0%b8-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b0-%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d0%b8%d0%b4%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%b4%d0%be-%d0%b4%d0%b0%d0%bd/

6 comments

Preskočiti na obrazac za komentare

    • Jelena on 17/03/2016 at 21:19

    a na listi DS ima socijalista…uvukli se svuda pa ko prodje…

    • Mirko on 17/03/2016 at 14:18

    Vidi se koliko SNS misli o selu i seljacima – od 49 kandidata samo je jedan sa sela!

    • Кена "економиста" on 17/03/2016 at 00:31

    Радослав Милојичић-Кена 12.06.1984 Конобар – Глибовац

    • 11421 on 16/03/2016 at 12:55

    Zašto na listi LDP-a ima članova DS-a?????

      • Kića on 18/03/2016 at 18:46

      Zato što su potpise „supljali“ (ha,ha,ha,ha.ha) noću . Bio mrak pa izmešali odbornike.

        • pet do dvanajest on 21/03/2016 at 21:31

        Ne da ima clanova iz redova DS nego su svi clanovi DS ali po direktivi stavljeni na listu LDP.Pa Vesna Karaklic je iz keninog kabineta gospodo

Komentari su onemogućeni.