КМФ „ПАРТЕНОН“ ПРВАК ЈЕСЕЊЕГ ДЕЛА ДРУГЕ ФУТСАЛ ЛИГЕ ЗАПАД

KMF PARTENON PRVAK POLUSEYONEПобедом над екипом РБ Радиа 014 из Ваљева екипа Партенона је запосела чело табеле у полусезони Друге футсал лиге Запад.

Партенонци су у хали ОШ „Вук Караџић“ у последњем 9. колу јесењег дела првенства, савладали Рб Радио 014 резултатом 7:5, на полувремену је било нерешено 3:3. Нерешен резултат се задржао до пет минута пред крај утакмице када су партенонци на 5:5 постигли погодак и гости из Ваљева  нису успели ни са голманом у нападу да изједначе већ су домаћини добром одбраном успели да стекну и други гол предности који је био недостижан за ваљевце

.Стрелци за Партенон су били Арсић три пута и по један погодак су постигли Кокотовић, Мајсторовић, Дробњаковић и Петровић.

Екипа Партенона на краћу зимску паузу одлази као лидер на табели а очекивања до краја сезоне су велика, па се надамо да ћемо гледати и Прву футсал лигу у хали школе Вук. У прилогу погледајте изјаве играча и тренера након утакмице и најзанимљивије детаље са меча у другом полувремену.