КОШАРКАШИ МЛАДОСТИ ДЕКЛАСИРАЛИ НАПРЕДАК

uvs150404-010KAMERA ICONA У хали ОШ Вук Караџић одиграно је 24. коло Друге лиге Србије, Младост – Напредак Макси Ко (Алексинац) 89:59 (14:11, 27:17, 23:10, 25:18). Сјајна игра кошаркаша Младости који нису ни једног тренутка препуштали предност противнику и на достојан начин се реванширали за пораз на гостовању у Алексинцу.  Добром и смиреном игром младост је постепено повећавала предност да би у другом полувремену та предност постала недостижна за Алексинчане, уз две тројке Младост је, почетком другог полувремена,  повећала разлику на 16 поена и до краја утакмице та разлика је износила 30 поена предности. Добро ангажовање у одбрани, контранапади, сигуран шут и успех није изостао

Своју прилику да покажу шта знају имали су и резервни играчи из Јуниорске лиге, који су седели на клупи пошто Милованивоћ и Прокић због повреда нису играли а вероватно ће одсуствовати и следеће коло.

Код Младости разиграни капитенен Станисављевић је постигао 28 поена уз 11 скокова, Стаменковић 21 поен и 5 скокова, Тапушковић 18 поена и 6 скокова.

Следеће коло Младост гостује у Новом Саду против екипе Меридиане. У прилогу погледајте детаље са меча Младост Напредак.