НОВИ УСПЕХ АТЛЕТИЧАРА ЈАСЕНИЦЕ НА ЗИМСКОМ ПРВЕНСТВУ У ЋУПРИЈИ

AK1У Ћуприји је у уторак 16. фебруара одржано зимско првенство у дечијој атлетици за две групе деце.
Прва и старија група деце рођена 2005/06 г. и друга млађа 2007/08 г..Атлетски клуб Јасеница је имао екипе у обе комнкуренције, старија екипа је освојила 1. место и самим тим се пласирала на финале Дечије атлетике на нивоу државе. Победничку екипу су сачињавали: :Бранко Басарић,Мила Милосављевић,Маја Вићентијевић
,Тамара Ивковић,Лука Ђорђевић, Ема Стајић, Павле Давидовић, Сава Ђорђевић, Драгана Стевановиц и Сандра Басарић.За овај узраст било је 8 екипа

. Млађа екипа уз помоћ неколико детета из других клубова ( јер АК Јасеница није имао довољно такмичара тог годишта за целу екипу) заузела је 3. место у конкуренцији још 4 клуба.  Млађу екипу су сачињавали: Павле Митровић, Ива Семењук, Ружица Милосављевић и Нина Стајић из АК Јасеница као Ђоле и Наташа из Крушевца, Ивана из Бајине Баште и Сташа из Димитровграда .
Атмосфера на такмичењу је била одлична као и сама организација такмичења.Наравно, поткрала се и по која грешка али све је прошло у најбољем реду и на крају су сви задовољно завршили такмичење.AK2