ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ У ОШ ХРШ

uvs160227-005

По традицији, домаћин Општинског такмичења из математике је бил ОШ ХРШ. На такмичењу
је учествовао 201 ученик из свих школа са територије наше општине који су се након школског такмичења пласирали на ово такмичење. На Окружно такмичење, након 120 минута рада на тесту су се пласирали следећи ученици:

3  РАЗРЕД (Нема даљег такмичења)

  1. Павле Стојановић  ОШ „ХРШ“
  2. Сашка Жикић ОШ „Вук Караџић“
  3. Милош Ж Рашковић ОШ „Вук Караџић“
  4. Дуња Милановић ОШ „ХИМ“
  5. Маријана Бајчић ОШ „Ђорђе Јовановић“
  6. Јелена Здравковић ОШ „Вук Караџић“
  7. Ана Секулић ОШ „ХРШ“
  8. Андреја Басарић ОШ „ХРШ“
  9. Ђорђе Ћертић ОШ „Брана Јевтић“
  10. Катарина Комендић ОШ „Вук Караџић“
  11. Борис Маринковић ОШ „ХРШ“
  12. Марица Тошић ОШ „Вук Караџић“
  13. Теодора Бркић ОШ Брана Јевтић“
  14. Павле Марковић ОШ „Брана Јевтић“
  15. Никола Шулејић ОШ „ХРШ“
  16. Сандра Басарић ОШ „ХРШ“

4. РАЗРЕД

  1. Михаило Славковић ОШ „ХИМ“
  2. Дуња Букумирић ОШ „Вук Караџић“
  3. Вања Живковић ОШ „ХРШ“
  4. Јована Петровић ОШ „Радомир Лазић“
  5. Сергеј Вељовић ОШ „ХРШ“
  6. Павле Милошевић ОШ „Олга Милошевић“
  7. Магдалена Чарапић ОШ „Вук Караџић“
  8. Милица Проле ОШ „ХИМ“
  9. Алекса Јелић ОШ „Радомир Лазић“
  10. Мина Радисављевић ОШ „ХИМ“
  11. Невена Гајић ОШ „Брана Јевтић“
  12. Мила Милосављевић ОШ „ХРШ“
  13. Кристина Радивојевић ОШ „Ђорђе Јовановић“
  14. Теодора Решо ОШ „ХИМ“
  15. Ђорђе Стокић ОШ „ХИМ“
  16. Катарина Миљковић ОШ „Ђорђе Јовановић“
  17. Павле Станојловић ОШ „Станоје Главаш“
  18. Кристина Ивановић ОШ „Брана Јевтић“
  19. Филип Мандић ОШ „Лазар Станојевић“
  20. Кристина Јеремић ОШ „Ђорђе Јовановић“

5. РАЗРЕД

  1. Емилија Митровић ОШ „ХРШ“
  2. Софија Лацковић ОШ „ХРШ“
  3. Огњен Шушић ОШ „ХРШ“
  4. Андреа Караклић ОШ „ХИМ“
  5. Милош Радојковић ОШ „ХРШ“
  6. Катарина Стевановић ОШ „Олга Милошевић“
  7. Бојана Сенић ОШ „ХРШ“

6. РАЗРЕД

  1. Драган Црњаковић ОШ „Брана Јевтић“
  2. Јована Димитријевић ОШ „ХИМ“
  3. Ирина  Милојковић ОШ „Вук Караџић“

7. РАЗРЕД

  1. Ленка Ковачевић ОШ „ХРШ“
  2. Ана Марковић ОШ „ХРШ“

8. РАЗРЕД

  1. Мина Вулетић ОШ „ХРШ“
  2. Наталија Ђорђевић ОШ „ХИМ“
  3. Јелисавета Алексић ОШ „ХИМ“
  4. Димитрије Давидовић ОШ „Олга Милошевић“

(Резултати су незванични)

Stalna veza (link) ka ovom članku: http://palankadanas.com/%d0%be%d0%b4%d1%80%d0%b6%d0%b0%d0%bd%d0%be-%d0%be%d0%bf%d1%88%d1%82%d0%b8%d0%bd%d1%81%d0%ba%d0%be-%d1%82%d0%b0%d0%ba%d0%bc%d0%b8%d1%87%d0%b5%d1%9a%d0%b5-%d0%b8%d0%b7-%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b5%d0%bc-2/

2 comments

    • Ana on 01/03/2016 at 14:43

    Svakako cestitam nasim najboljim matematicarima!!! Veliki je uspeh otici na bilo koje takmicenje!

    • Ana on 01/03/2016 at 14:38

    Ako vec piste informacije napisite tacno razrede!

Komentari su onemogućeni.