ПОРАЗ ФУДБАЛЕРА ЈАСЕНИЦЕ НА СТАРТУ СЕЗОНЕ

JPНа старту пролећног дела првенства пораз код куће, ГФК „Јасеница“ 1911 – „Полет“ из Љубића 1:2 (1:0). Голом Вићентијевића Јасеница је дошла у вођство у првом полувремену што је било и заслужено игром коју су показали у првом делу. Друго полувреме као да је друга екипа на терену, Паланчани се бране испред свог гола док Полет жестоко јуриша  и то доводи до изједначења. Јасеница се не опоравља од шока а већ стиже и црвени картон за Миловановића а мало касније и пенал за госте који не пропуштају шансу и постављају коначан резултат Јасеница-Полет 1.2.

Тренер Муф је у изјави након утакмице, не крије да је разочаран у своје играче и прибојава се сусрета са екипом Лознице, следећег викенда такође на домаћем терену,  која је прва на табели.