ПРЕГРШТ МЕДАЉА ЗА КАРАТИСТЕ ГОШЕ

KARATE GOSAУ Чачку је одржано Првенство уже Србије за млађе узрасне категорије у каратеу. На овом такмичењу су учествовали и каратисти Карате клуба Гоша. Са овог првенства каратисти Гоше су донели 15 медаља.

Две златне медаље освојила је Ана Нијемчевић у катама појединачно, у две категорије, а златом су се окитили и Филип Антонијевић у борбама и полетарци у катама екипно Стефан Глишић, Урош Дончић и Стефан Селенић.

Сребрне медаље освојили су Матеја Стошић у катама, Софија Стевановић у катама и Милица Радошевић у борбама.

Бронзане медаље освојили су у катама екипно Ана Нијемчевић, Лена Бисенић и Бојана Павићевић, Урош Дончић у катама, Урош Хркман у борбама, Драган Ђордјевић у борбама и Катарина Тошевић у борбама.

На Купу КС Централне Србије златне медаље освојили су Софија Ристић и Теодора Станковић у борбама, а сребрну медаљу освојио је Александар Симић такође у борбама.