ТРИЈУМФ АТЛЕТИЧАРА ЈАСЕНИЦЕ У НИШУ

AKOУ недељу је у Нишу одржано финале дечије атлетике за летњи циклус овог такмичења. Атлетски клуб Јасеница су представљале обе групе деце. Старији 2005/06 и млађа екипа 2007/08 годиште. Старија екипа је победила и тако заокружила и зимски и летњи циклус као најбоља екипа у Централној Србији. Млађа екипа је освојила друго место. Они су свој пласман побољшали у односу на зимски циклус. Оно што је најбитније, обе екипе су се пласирале на финале првенства Србије у дечијој атлетици на коме ће учествовати 12 најбољих екипа из земље.
Такође је у Нишу одржана и улична трка у оквиру полумаратона.
Тијана Димић је заузела 2. место у трци за млађе пионирке на 800 метара, док су Мила Милосављевић и Бранко Басарић заузели 3. места у категорији 3. и 4. разред основних школа.AK1