ТРИ МЕДАЉЕ ЗА ПАЛАНАЧКУ ММА АКАДЕМИЈУ НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ

MMA ILIJA

ИЛИЈА УЛАМОВИЋ – БРОНЗА

Завршено је друго Државно првенство у организацији ММАСС које је по броју клубова и такмичара превазишло прошлогодишње. Учествовало је 26 клубова и 82 такмичара, а одржано је 52 борбе.

Такмичари из паланачке ММА академије освојили су две златне и једну бронзану медаљу. Златом су се окитили Милан Стојадиновић у Б класи (преко 93 килограма) и Ада Ђурђевић у Ц класи (до 57 килограма), а Илија Уламовић освојио је бронзану медаљу у Б класи (до 66 килограма).

За најбољег борца турнира проглашен је Николић Немања (Family Fight Team) који је са 3 победе освојио прво место у категорији до -84kg у класи Б. За најбољи клуб Државог првенства проглашена је Црвена Звезда.

Председник судијске комисије Дејан Тешић беспрекорно је водио комплетно такмичење које се оджало на 2 борилишта.

MMA MILAN

МИЛАН СТОЈАДИНОВИЋ – ЗЛАТО

Коначан утисак је јако повољан обзиром на број клубова и такмичара којих је све више у поређењу са предходном годином. Трибине Спортског центра „Шумице“ биле су испињене до послењег места!