ФУДБАЛЕРИ ЈАСЕНИЦЕ РЕМИЗИРАЛИ ПРОТИВ ЛОЗНИЦЕ

uvs150329-003 По изузетно кишовитом времену и расквашеном терену, јуче је одиграно је 17. коло Друге фудбалске лиге група Запад. ГФК Јасеница 1911 – Лозница   0:0.

У првом полувремену нису се препознавали играчи Јасенице од прошлонедељног сусрета против Полета. Као да им је пријала ова киша и хладноћа, много агилнији, полетнији и већ у 4 миннуту једанаестерац за домаћина. Јокић шутира пенал траљаво, тако да голман гостију брани и Јасеница пропушта најизгледнију шансу да однесе три бода. Лозничани, неприкосновени лидери на табели, су имали достојног противника у првом делу меча.uvs150329-002

Друго полувреме је протекло у знаку Лознице, када су преузели иницијативу и честим нападима покушали да угрозе голмана Вукашиновића. Јасеница је са пар контри покушала да парира противнику али није било изгледнијих шанси за погодак.

Интересантно је да је ово шести међусобни сусрет ова два тима, а претходних пет је добила Лозница. Лозничани су у овим сусретима дали чак 11 голова, док је Јасеница успела да узврати са само једним голом. Ово је први реми који су успели да постигну фудбалери Јасенице.

Јасеница је и даље претпоследња на табели са 12 бодова.

У следећем колу Јасеница наставља борбу за опстанак у лиги, и то на гостовању  против екипе Карађорђа из Тополе,

У прилогу можете погледати изјаву тренера Зденка Муфа, након утакмице и детаље из меча.