ЈЕДАНАЕСТ МЕДАЉА КАРАТИСТИМА ГОШЕ У ЧАЧКУ

KARATE CACAK У суботу је у Чачку одржано првенство уже Србије за полетарце пионире и наде у катама и борбама екипно и појединачно. Учествовало је 46 клубова са око 600 такмичара.Каратисти Гоше су имали 21 наступ и освојили 11 медаља 7 златних 1 сребрну и 3 бронзане медаље.

Златне медаље су освојили: пионири кате елипно Д. Лазовић М. Стошић В. Благојевић ,Ана Нијемчевић кате класа Б ,Ана Нијемчевић кате апсолутна категорија Ана Нијемчевић борбе појед. -40 кг. Душан Лазовић борбе појед. -35 кг. Урош Хркман борбе појед. 40 кг. Александар Миловановић борбе појед. -55кг.

Сребрну медаљу је освијио Матеја Стошић борбе појед.-30кг.

Бронзане медаље су освојили: Душан Лазовић кате појед.Д класа ,Матеја Стошић кате појед.Ц класа,Војин Благоевић кате појед.Д класа.

Изгубили мечеве за бронзану медаљу и освијили 5 места Ленка Јеремић к.п Софија Бранковић к.п. Ања Трифуновић к.п.Стефан Тодоровић к.п. Драган Ђорђевић б.п. И Милица Радошевић б.п. Најуспешнији су били Ана Нијемчевић са 3 златне медаље и Душан Лазовић са 2 златне и 1 бронзаном.