нов 13 2017

АНА НИЈЕМЧЕВИЋ СА ДВЕ ЗЛАТНЕ МЕДАЉЕ НАЈУСПЕШНИЈА ТАКМИЧАРКА 1. БАЛКАНСКИХ ШКОЛСКИХ КАРАТЕ ИГАРА

Од 9-12. новембра  у Новом Саду одржане су прве отворене Балканске школске карате игре. Учествовало је око 500 такмичара из 9 земаља. Kаратисти “Гоше” су имали  6 такмичара иначе ученици ОШ “Херој Иван Мукер” Ана Нијемчевић и Душан Лазовиц, ОШ „Станоје Главаш“  Матеја Стошић, Паланачка гимназија , Софија Ристић и Лазар Мијовић и МЕШ Гоша Александар Миловановић и освојили су 3 медаље.

Две златне медаље је освојила Ана Нијемчевић 5-6 разред кате појединачно апсолутна категорија и борбе појединачно +40кг. Сребрну медаљу је освојио кадет Александар Миловановић +50 кг. Честитке свима на упорности и истрајности и достојанственом представљању својих школа и свог града