АТЛЕТИЧАРИ ЈАСЕНИЦЕ МАЈА И БРАНКО ПОСТИГЛИ ОДЛИЧАН РЕЗУЛТАТ НА КУПУ СРБИЈЕ ЗА ПИОНИРЕ

У Суботу и Недељу у Сремској Митровици у организацији А.К. Срем, одржано је финале КУП-а Србије за пионире/ке.

Атлетски клуб Јасеница су представљала два такмичара, Маја Вићентијевић и Бранко Басарић.

Маја је првог дана такмичила у дисциплини 80 мет. препоне и заузела је у укупном пласману 5. место у овој дисциплини.

Бранко је првог дана трчао 300 метара и заузео је 9. место у укупном пласману , резултат 40.08 је његов нови лични рекорд.

Другог дана, Бранко се такмичио у дисциплини 300 метара препоне и заузео је 2. место у укупном пласману са такође новим личним 43.30 секунди.