АТЛЕТИЧАРИ ЈАСЕНИЦЕ НАСТУПИЛИ НА ОТВОРЕНОМ ПРВЕНСТВУ БЕОГРАДА ЗА МЛАЂЕ ЈУНИОРЕ

У суботу 06.06.20. у организацији атлетског свеза Београда, одржано је отворено првенство Београда за млађе јуниоре ( 2003/04 ). Атлетски клуб „Јасеница“ је представљало 4 такмичара.
Маја Вићентијевић (05 ) је трчала 100 метара , резултат 14.19 секунди и заузела 29. место од 53 такмичарки.
Мила Милосављевић ( 05 ) је скакала у  даљ, најбољи резултат који је постигла је 4.79 мет. и заузела је 11. место од 20 такмичарки.
Бранко Басарић ( 05 ) је у трци на 100 метара остварио свој лични рекорд резултатом 12.64 секунди и у укупном пласману је заузео 17. место од 28 такмичара.Он је трчао и трку на 400 метара, такође је истрчао свој лични рекорд 55.48 секунди и заузео је 7. место од 11. такмичара.
Вељко Петровић ( 05 ) је трчао 100 метара за 13.99 секунди и поправио свој лични рекорд, заузео је последње 28 место.