АТЛЕТИЧАРИ ЈАСЕНИЦЕ ОСВОЈИЛИ 22 МЕДАЉЕ У ПОСЛЕДЊЕМ КОЛУ ЛЕТЊЕ ЛИГЕ

У Суботу 10.08.19 у Крушевцу је у организацији АСЦС и А.К. Крушевац одржано 4. коло овогодишње летње лиге , које је уједно било и последње коло. Учествовало је 22 клуба и око 200 такмичара. Атлетски клуб Јасеница  је представљао 31 такмичар и освојене су 22 медаље као и 2 медаље на митингу за старије такмичаре.

– Павле Вујић – вортекс- АШ „А“
У оквиру овог такмичења, одржан је митинг за старије категорије. Бранко Басарић је наступао у тркама на 100 и 200 метара. На 100 метара је заузео 2. место с резултатом 12.5 и 26.1 секунд.
На крају такмичења, одржане су и штафете које је промотивно такмичење ове године. Имали смо 4 штафете, мешовита млађе пионирска која је заузела 3. место , женска и мушка штафета за АШ „Б“ и биле су једине екипе у овој категорији, где су мушкарци били бољи. У конкуренцији АШ „А“ за девојчице, наша екипа је победила у саставу Милена Михаиловић, Софија Вучељић, Анђела Митровић и Дуња Будимир.