АТЛЕТИЧАРИ ЈАСЕНИЦЕ ОСВОЈИЛИ ТРИ МЕДАЉЕ У КРУШЕВЦУ

На Првенству Атлетског савеза Централне Србије и квалификација КУП-а Србије за пионире у Крушевцу у организацији А.К. Крушевац и АСЦС, Атлетски клуб Јасеница је освојио три медаље.
1. место освојила је Маја Вићентијевић у дисциплини 80 мет.с препонама резултатом 13.18 сек. Женска штафета 4 x100мет. освојила је друго место, док је мушка штафета освојила 3.место.
Бранко Басарић је у трци на 300 мет. освојио 6. место са новим личним 40.80 сек.,Мила Милосављевић е у скоку удаљ освојила 6.место са резултатом 4.56 метара и Павле Давидовић у трци на 60 метара освојио је 7.место резултатом 8.78 секунди.