окт 03 2017

АТЛЕТИЧАРИ ЈАСЕНИЦЕ ЗАВРШИЛИ СЕЗОНУ ТАКМИЧЕЊЕМ У ЈАГОДИНИ

Минулог викенда у Јагодини је одржано финале мини лиге серије “ Кад нема тартана добра је и шљака“ за млађе пионире/ке, као и међународни митинг у организацији А.К.ВОЖД из Јагодине.

Атлетски клуб „Јасеница“ је представљало 6 такмичара и освојено је 10 медаља, 5 златних, 1 сребрна и 4 бронзане медаље.

Златне медаље су освојили: Маја Вићентијевић у дисциплинама 60 метара и бацање вортекса, Бранко Басарић у бацању вортекса и у трци на 300 метара и Тијана Димић у трци на 1000 метара за старије пионирке.

Сребрну медаљу је освојила Мила Милосавњевић у трци на 60 метара, а бронзане медаље су освојили Павле Давидовић у трци на 60 мет. и скокуудаљ, Мила Милосављевић у скокуудаљ и Тамара Ивковић у бацању вортекса.

Мила Милосављевић је проглашена за најуспешнију млађу пионирку у овогодишњој серији а Бранко Басарић је заузео друго место код млађих пионира.Са овим такмичењем је и завршена летња сезона.