АТЛЕТИЧАРКА ЈАСЕНИЦЕ ТИЈАНА ДИМИЋ ТРЕЋА НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ

Данас је на војној академији одржано Првенство Србије за старије пионире/ке у организацији Атлетског савеза Србије.
Атлетски клуб Јасеница је представљало 7 такмичара у 4 дисциплине и освојена је једна медаља.
Тијана Димић је заузела 3. место резултатом 4:59.86 минута. Друго место је изгубила у самој завршници фантастичним финишом Ленке Николић из Новог Пазара. Првопласирана је Сaима Мурић,такође из Новог Пазара.
Сви остали наши такмичари су били млађи пионири и остварили су запажене резултате.
Мила Милосављевић је у скокуудаљ заузела 9. место са новим личним рекордом са даске 4.94 мет. Бранко Басарић је у дисциплини 300 метара заузео 15. место одличним резултатом 41.66 секунди.
Маја Вићентијевић је у дисциплини 80 мет./препоне заузела 14. место резултатом 14.05 сек., док је Тамара Ивковић у истој дисциплини заузела 15. место резултатом 14.53 секунде. Обема је ово прва трка у овој дисциплини.
Штафета 4×100 метара у саставу, Маја Вићентијевић,Милена Митровић,Јована Димитријевић и Мила Милосављевић заузела је 10. место .