ДВА СРЕБРА ЗА АТЛЕТИЧАРЕ ЈАСЕНИЦЕ НА ОТВОРЕНОМ ПРВЕНСТВУ ЗА МЛАЂЕ ПИОНИРЕ

У недељу 12. јануара, у атлетској дворани у Београду у организацији атлетског савеза Београда одржано отворено првенство за млађе пионире/ке.

Атлетски клуб Јасениц је представљало 11 такмичара и освојене су две сребрне медаље и постигнуто је неколико добрих резултата.

Сребрне медаље су освојили: Павле Митровић ( 07 ) у дисциплини 800 метара резултатом 2:32.68 мин. Дуња Будимир ( 08 ) је у финалној групи на 60 мет. освојила такође сребро резулттом 8.57 сек. У квалификационој трци је трчала свој лични рекорд, 8.55 секунди. Она је такође у трци на 200 метара која је била 15 минута после финала на 60 мет., освојила 4. место, резултатом 28.55 секунди.

Ива Семењук ( 07 ) је у трци на 60 мет.пр.заузела укупно 5. место. Нина Стајић ( 09 ) у бацању кугле хицем 7.08 мет. заузела 7. место. Остали наши такмичари у тркама на 60 и 800 метара су такође истрчали добре резултате, многи од њих су први пут трчали ове дистанце.