ДВАНАЕСТ МЕДАЉА КАРАТИСТИМА „ГОШЕ“ НА КУПУ ПАРАЋИНА

karateУ Параћину је у суботу одржан карате турнир Kуп Параћина 2016. Учествовало је 11 клубова. Kаратисти Гоше су имали 12 наступа и освојили 12 медаља 9 златних 2 сребрне и 1 бронзану медаљу.

Златне медаље су освојили: Матеја Стошић 06. г кп Б класа  Душан Лазовић 06г.кп апл. Ана Нијемчевић 06. кп. апс.Јован Алексић 03.кп.Ц класа. Матеја Стошић бп.-30кг. Душан Лазовић бп -35 кг. Ана Нијемчевић бп.-40кг. Александар Миловановић 03.бп. +55кг. Милош Милошевић 97г. -67 кг.

Сребрне медаље су освојили :Стефан Тодоровић 08. кп. Е класа. Софија Бранковић 06.кп. Д класа.

Бронзану медаљу је овојио Марко Бранковић 08. кп.Д класа.

Освојена су и два велика пехара за 3 место у генералном пласману и за најуспешнију такмичарку на турниру а то је Ана Нијемчевић најуспешнија такмичарка и ове године у карате клубу Гоша са преко 50 освојених медаља.