ДВЕ МЕДАЉЕ ЗА АТЛЕТИЧАРЕ ЈАСЕНИЦЕ НА ЗИМСКОМ ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ ОСВОЈИО БРАНКО БАСАРИЋ

Данас је у атлетској дворани у одличној организацији Српског атлетског савеза одржано Зимско првенство Србије за старије пионире/ке.
Атлетски клуб Јасеница  је представљало 9 такмичара и освојене су две медаље.
Бранко Басарић ( 05 ) је у трци 60 мет./пр.резултатом 9.29 сек. освојио сребрну медаљу, док је утрци на 300 мет. својим најбољим резултатом 39.58 сек.освојио бронзану медаљу.
Маја Вићентијевић ( 05 )је у трци на 60 мет./пр. освојила 7. место. Мила Милосвљевић ( 05 ) је наступала у скокуудаљ и заузела је 13 место.

Јелена Здравковић ( 06 ),Ема Стајић ( 06 ) ,Сандра Басарић ( 06 ),Вељко Петровић ( 05 ) и Лука Ђорђевић ( 06 )су трчали на 60 метара. Девојчице су истрчале своје најбоље резултате, док су дечаци били око својих најбољих резултата.
Имали смо обе штафете 4×200 метара, девојчице су заузеле 9. место од 17 екипа које су се такмичиле, док су дечаци заузели последње место због пеха у трећој измени када је нашем такмичару испала штафета у жару борбе.
С овим такмичењем је завршена зимска сезона.