ДВЕ МЕДАЉЕ ЗА ГОШИНЕ КАРАТИСТЕ У ЧАЧКУ-ПРВО ЗЛАТО ЗА АНУ НИЈЕМЧЕВИЋ У КАДЕТСКОЈ КОНКУРЕНЦИЈИ

Данас је у Чачку одржано Првенство Уже Србије за кадете и јуниоре у борбама и катама екипно и појединачно.

Kаратисти Гоше, 4 такмичара имали су 5 наступа и освојили 2 медаље 1 златну и 1 бронзану медаљу.

Златну медаљу је освојила Ана Нијемчевић у борбама +54кг. први пут у кадетској конкуренцији врло убедљиво.

Бронзану медаљу је освојио у јуниорској конкуренцији Драган Ђорђевић + 76 кг.

Пласман на државно првенство обезбедио је и Душан Лазовић у катама апсолутна категорија кадет и у борбама -52 кг.где је после две победе и улазак у полуфинале изгубио меч за бронзану медаљу и освојио 5 место. Kадет Александар Савић забелезио је једну победу.