авг 08 2017

ФК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“ – КУСАДАК НАСТАВИО ПРИПРЕМЕ НОВОМ ПОБЕДОМ

Припремна фудбалска утакмица ФK Железничар Kусадак – ФK Село Младеновац 5 : 3 (2:2)
ФK ЖЕЛЕЗНИЧАР – KУСАДАK: Радојковић Милан, Нешић, Црњаковић, Лазаревић, Милојевић Предраг, Спасић, Вићић,Милошевиц, Милојевић Н.,Урошевић, Радојковић Филип., играли су још Миленковић, Ристић, Рафаел, Николић и Милић
ФK СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ: Љубичић, Вукашиновић, Гајић, Васојевић Ј., Милојевић Лука, Деспотовић, Чавић, Kостадиновић, Мијаиловић, Андрејевић, Арсић играли су још Нововић и Васојевић С.
стрелци Урошевић у 12, Радојковић Филип у 34 и 81, Милојевић Предраг у 64 и Рафаел у 89 за ФK Железничар Kусадак
Чавић у 19 минуту из једанаестерца и 60 минуту, и Гајић у 39 минуту за ФK Село Младеновац
ФK Железничар Kусадак је после прве припремне утакмице и победе над ОФK Младеновцем у недељу победио и другог члана Београдске лиге.Отворена утакмица, у којој је у финишу спремнији домаћин преокренуо резултат и заслужено забележио и другу победу у припремним утакмицама.