КАДЕТИ ЈАСЕНИЦЕ ОДИГРАЛИ ПРИПРЕМНУ УТАКМИЦУ У КОВИНУ

Новоформирани Фудбалски клуб Јасеница 2017 (кадети) је имао свој први наступ у овој години и наставку сезоне. Они су у припремном мечу у Ковину поражени од домаћина екипе Радничког резултатом 4:2. треба напоменути да је ово први тим Радничког док су фудбалери Јасенице старости до 17 година. Иако млади они су успели да парирају и пруже достојан отпор Радничком у првом полувремену које је завршено 2:2 , два гола за Јасеницу је постигао Арсенијевић. У другом полувремену је ипак пресудило искуство тако да су домаћини завршили меч у своју корист.

Тренер Павковић ипак може бити задовољан својим пуленима и приказаном игром. Након девет година рада у Јасеници са овим момцима и даље је отворено питање његовог ангажмана у клубу. Како нам је потврдио Павковић он је на челу ФК Јасенице 2017, као председник и тренер,  и постоје обећања локалне самоуправе да ће помоћи у раду клуба, како би ови момци завршили успешно започету сезону. Павковић је тренутно у преговорима са неким клубовима у  Србији и иностранству и како каже водиће рачуна да све испадне најбоље и по њега и по његове играче.