КАРАТИСТИ ГОШЕ НАЈБОЉИ У ГЕНЕРАЛНОМ ПЛАСМАНУ НА КУПУ ПОЖАРЕВЦА

gosa-karateУ  Пожаревцу је у недељу одржан карате турнир куп ослобођења Пожаревца. Учествовало је 13 клубова из Србије. Такмичари карате клуба Гоша су имали 20 наступа и освојили 19 медаља 12 златних 6 сребрних и 1 бронзану медаљу.

Златне медаље су освијили:Марко Бранковић к.п, Ленка Јеремић к.п, Стефан Селенић к.п, Софија Бранковић к.п,  Анђела Ђорђевић к.п,  Александар Миловановић к.п, Јована Милошевић к.п. полетарке кате екипно М.Бошковић, K.Бошковић Л.Јеремић Матеја Стошић бп Александар Миловановић бп Kатарина Тошевић бп и Милош Милошевић бп.

Сребрне медаље су освијили: Стефан Тодоровић кп Мина Бошковић кп Kатарина Бошковић кп Ђорђе Милошевић кп Вук Илић кп Јован Алексић кп. Бронзану медаљу је освојио Лазар Милошевић к.п. Најуспешнији мушки такмичар је наш Александар Миловановић са 2 златне медаље. У генералном пласману каратисти Гоше су по други пут за редом били најуспешнији и заузели прво место и велики пехар испред екипа Пожаревац 92 и Младости из Панчева.