КАРАТИСТИ ГОШЕ ОСВОЈИЛИ 10 МЕДАЉА НА ДУНАВ КУПУ

У Беочину је у недељу 12. маја, одржан Међународни карате турнир Дунав куп. Учествовало је 90 клубова из Румуније, Хрватске, БИХ и Србије. Kаратисти Гоше су наступили са 10 такмичара у 16 наступа и освојили су 10 медаља, 3 златне, 3 сребрне и 4 бронзане.

Златне медаље су освојили: Марко Савић кате Д класа, Душан Лазовић борбе -45 кг. и Ана Нијемчевић борбе -54 кг.

Сребрне медаље су освојили: полетарци кате екипно М.Савић, С. Јевремовић и В.Савић, Светислав Јевремовић кате Д класа и Владимир Савић кате Д класа.

Бронзане медаље су освојили: полетарке кате екипно Ј. Kовачевић, В.Тодоровић и Н.Булајић, Светислав Јевремовић кате апсолутна категорија, Вања Тодоровић кате Д класа и Ана Нијемчевић кате апсолутна категорија.