КАРАТИСТИ ГОШЕ ОСВОЈИЛИ 11 МЕДАЉА НА ТУРНИРУ „ЗЛАТНО ЗВОНО“ У СОПОТУ

У Сопоту је у суботу 3. марта, одржан карате турнир ЗЛАТНО ЗВОНО. Учествовало је 32 клуба са око 300 такмичара.

Kаратисти ГОШЕ су имали 13 наступа са 8 такмичара и освијили су 11 медаља. 3 златне 6 сребрне и 2 бронзане медаље.

Златне медаље су освојили: Ана Нијемчевић женска нада кате апсолутна категорија и борбе појединачно -50 кг. Душан Лазовић мушка нада борбе појединачно -42кг.

Сребрне медаље су освојили: Ива Пешић полетарка кате Е класа, Стефан Тодоровић пионир кате Д класа, Стефан Селенић пионир борбе -50кг. Матеја Стошић мушка нада борбе -37 кг. Бојана Павићевић женска нада кате Д класа, Драган Ђорђевић кадет борбе +70 кг.

Бронзане медаље су освојили: Стефан Тодоровић пионир борбе -40 кг. Душан Лазовић мушка нада кате апсолутна категорија.

Ово је била задња провера пред првенство Уже Србије за полетарце пионире и наде које ће се одржати 11.03. у Чачку.