КАРАТИСТИ ГОШЕ ОСВОЈИЛИ 15 МЕДАЉА НА ТУРНИРУ У ЧАЧКУ

У  Чачку је данас одржан карате турнир „ЧАЧАНСKИ ПОБЕДНИK 2018“.  УЧествовало је преко 20 клубова. Kаратисти Гоше су наступили са 11 такмичара и имали  су 16 наступа у којима су освојили 15 медаља. 8 златних 6 сребрне и 1 бронзану медаљу.

Златне медаље су освојили: Полетарци кате екипно М. Савић, С.Јевремовић и В. Савић. Светислав Јевремовић кате Е класа, Владимир Савић кате Д класа, Стефан Тодоровић кате Д класа Душан Лазовић кате апс. категорија , Ана Нијемчевић кате апс. категорија Матеја Стошић борбе -37 кг. и Ана Нијемчевић борбе -50 кг.

Сребрне медаље су освојили: полетарке микс тим Ј. Kовачевић, В. Тодоровић и Т.Kрстић. Тадија Kрстић кате Е класа, Марко Савић кате Д класа, Стефан Тодоровић борбе -45 кг. Душан Лазовић борбе -42 кг. и Александар Савић борбе +55 кг.

Бронзану медаљу је освојила полетарка Вања Тодоровић кате Е класа.

Ово је био последњи турнир 28 по реду у овој години.