КАРАТИСТИ ГОШЕ ОСВОЈИЛИ 17 МЕДАЉА НА СТАРТУ СЕЗОНЕ

У Аранђеловцу је у суботу, 23. фебруара 2019.  одржан међународни карате турнир АРАНЂЕЛОВАЦ ОПЕН 2019. Учествовало је 45 клубова са око 450 такмичара из Бугарске,Македоније и Србије. Kаратисти Гоше су са  14 такмичара у 22 наступа освојили 17 медаља, 7 златних, 6 сребрних и 4 бронзане медаље.

Златне медаље су освојили: женске наде миx М.Бошковић, K.Бошковић и С.Тодоровић .Светислав Јевремовић кате Д класа, Стефан Тодоровић борбе -50кг. Душан Лазовић кате апсолутна категорија, Душан Лазовић борбе -45кг. Ана Нијемчевић кате апсолутна категорија, Ана Нијемчевић борбе -54 кг.

Сребрне медаље су освојили полетарци кате екипно М.Савић, С. Јевремовић и В. Савић. полетарке кате екипно В.Тодоровић, Ј. Kовачевић и Н. Булајић. Марко Савић кате Д класа Светислав Јевремовић кате апсолутна, Мина Бошковић кате Ц класа, Бојана Павићевић кате Ц класа.

Бронзане медаље су освојили: Владимир Савић кате Д класа, Вања Тодоровић кате апсолутна категорија, Kатарина Бошковић кате Ц класа и Стефан Тодоровић кате Д класа.