»

дец 18 2016

Štampati ovo Чланак

КАРАТИСТИ ГОШЕ ОСВОЈИЛИ 8 МЕДАЉА НА „НИПОН ТОП ТЕН“ ТУРНИРУ

Јуче је у спортском центру Шумице одржан 16 по реду Међународни карате турнир НИПОН ТОП ТЕН . Учествовало је 57 клубова са преко 600 такмичара из 6 земаља.Kарате клуб Гошу је престављало 6 такмичара у 9 наступа и освојили су 8 медаља : 4 златне 1 сребрна и 3 бронзане медаље.

Златне медаље су освојили: Ана Нијемчевић кате апсолутна категорија , Ана Нијемчевић борбе -40кг. Матеја Стошић борбе -30кг. Милош Милошевић млађи сениор борбе -67кг.

Сребрну медаљу је освојио Душан Лазовић пионир кате апсолутна категорија.

Бронзане медаље су освојили: Матеја Стошић пионир кате Б класа Душан Лазовић борбе -35 кг. и Александар Миловановић кадет борбе -63кг. Овим турниром каратисти Гоше су завршили ову календарску годину као једну од најбољих у задњих 5 година.