КАРАТИСТИ ГОШЕ ОСВОЈИЛИ ПЕТ МЕДАЉА НА ШКОЛСКОМ ПРВЕНСТВУ УЖЕ СРБИЈЕ У ЧАЧКУ

У Чачку је данас одржано школско првенство Уже Србије за основне и средње школе у каратеу у катама и борбама.

Kаратисти Гоше, иначе ученици ОШ ”Херој Иван Мукер”, ОШ  “Станоје Главаш” Глибовац и Паланачке гимназије освојили су 5 медаља и исто толико пласмана на школско првенство Србије.

Једну златну је освојио Душан Лазовић 6 разред ОШ Хим борбе -40 кг. Две сребрне медаље су освојили Душан Лазовић 6 разред кате појединачно ОШ Хим и Матеја Стошић 6 разред ОШ  Станоје Главаш борбе-40 кг. Бронзане медаље су освојили: Ана Нијемчевић 6 разред ОШ ХИМ борбе +40 кг. и Софија Ристић 3 година Паланачка гимназија борбе појединачно +59 кг.