КАРАТИСТИ ГОШЕ ОСВОЈИЛИ ШЕСТ МЕДАЉА НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ

23. и 24. 03. 2019 г. у Kрагујевцу је одржано Првенство Србије у каратеу за полетарце ,пионире и наде у катама борбама екипно и појединачно. Учествовало је 110 клубова са преко 1000 пласираних такмичара.

Kаратисти ГОШЕ су имали 15 наступа и освојили 6 медаља. 1 златна 1 сребрна и 4 бронзане медаље.

Златну медаљу је по Четврти пут узастопно у борбама освојила Ана Нијемчевић -54 кг.женска нада.

Сребрну медаљу је освојио полетарац Светислав Јевремовић 2011 г. кате апсолутна категорија.

Бронзане медаље су освојили: полетарке кате екипно Ј.Kовачевић, В. Тодоровић и Н. Булајић. Полетарци кате екипно М.Савић, С.Јевремовић и В .Савић.  Душан Лазовић борбе -45 кг.и Ана Нијемчевић кате апсолутна категорија. Два меча су изгубили за бронзану медаљу Марко Савић у катама и Матеја Стошић у борбама и заузели су 5. места