нов 26 2017

КАРАТИСТИ ГОШЕ ОСВОЈИЛИ ТРИНАЕСТ МЕДАЉА У „НОЋИ ШАМПИОНА“

У Младеновцу је данас одржан међународни карате турнир НОЋ ШАМПИОНА.  Учествовало је 38 клубова са око 500 такмичара. Kаратисти Гоше су имали 18 такмичара и освојили 13 медаља, 5 златних 4 сребрне и 4 бронзане медаље.

Златне медаље су освојили: Ана Нијемчевић кате појединачно апсолутна категорија, Матеја Стошић  к.п. А кл. Матеја Миловановић борбе -40кг. Ана Нијемчевић борбе +44кг. и Драган Ђорђевић кадет + 70кг.

Сребрне медаље су освијили: Александар Савић к.п. Екл. Анђела Ђорђевић к.п. Б кл. Стефан Селенић б.п. -45 к.г и Матеја Стошић б.п. -35к.к.г.

Бронзане медаље су освојили: Марко Савић к.п. Е кл. Матеја Миловановић к.п. Д кл.  Александра Поповић кп. Е.кл и полетарци кате екипно Марко Савић, Светислав Јевремовић и Владимир Савић