КАРАТИСТИ ГОШЕ УСПЕШНИ НА ДВА ТУРНИРА

karate-gosa  Kаратисти Гоше су  истог дана учествовали на два јака турнира. 3.12 2016 у Трбовљу Словенија одржан је 44 по реду међународни карате турнир ТРБОВЉЕ ОПЕН 2016. Учествовало је 14 земаља 78 клубова са преко 600 такмичара. За репрезентацију Уже Србије наступило је 5 паланачких такмичара и Милош Милошевић је освојио бронзану медаљу као млађи сениор, борбе појединачно -67 кг. Пето место је освојио Филип Антонијевић б.п. и шесто место Душан Лазовић б.п.karate-gosa2

У Младеновцу истог дана је одржан карате турнир Ноћ шампиона . Учествовало је 50 клубова са око 600 такмичара.Kаратисти ГОШЕ су освојили 9 медаља.

Две златне: Јован Алексић к.п. и Оливера Радисављевић к. п. Сребрне медаље су освојили:Милица Радошевић б.п. Лазар Мијовић б.п. Драган Ђорђевић б.п. Бронзане медаље су освојили: Kадеткиње борбе екипно: Ристић Радошевић Тошевић Софија Ристић б. п. Тамара Вукашиновић к.п. и Лука Вукашиновић к.п.