КАРАТИСТИМА ГОШЕ 14 МЕДАЉА У СОПОТУ

У Сопоту је данас одржан 15 -ти по реду меморијални карате турнир “Ђура Прокић” Учествовало је 35 клубова са око 450 такмичара.Kаратисти Гоше су са 16 такмичара освојили 14 медаља. 5 златних 1 сребрна и 8 бронзаних медаља.

Златне медаље су освојили: полетарци кате екипно М. Савић, В. Савић и С. Јевремовић, Ана Нијемчевић кате апсолутна категорија, Стефан Тодоровић борбе -50 кг. Душан Лазовић борбе -45 кг. и Ана Нијемчевић борбе -54 кг.

Сребрну медаљу освојио је Душан Лазовић у катама апсолутна категорија.

Бронзане медаље су освојили: полетарке кате екипно Ј.Kовачевић, В. Тодоровић и Н. Булајић. Светислав Јевремовић кате апсолутна и Д класа, Владимир Савић кате Д класа, Вања Тодоровић кате апсолутна и Д класа,Стефан Тодоровић кате Д класа и Александар Савић борбе -63 кг.