КОШАРКАШИ МЛАДОСТИ ПОРАЖЕНИ У КРАГУЈЕВЦУ

Кошаркаши Младости су у 7. колу Друге лиге Србије, вечерас у хали Језеро у Крагујевцу претрпели пораз од домаћина екипе Радничког резултатом 87:77 (24:29, 20:11, 22:15, 21:22)

Током првог полувремена резултат је био прилично уједначен, смењивало се вођство и једног и другог тима да би на полувремену Раднички отишао са 4 поена предности. У другом делу домаћини нису дозволили изненађења и чврстом игром повећавали су предност, коју су одржали до краја меча.

Листа стрелаца код Младости је изгледала овако:Јањушевић 20, Беадер 18, Арсић 10, Цветковић 10, Ђонлић 8, Станисављевић 6 и Кужета 5 поена.

Овим је победнички низ Младости прекинут а следеће коло их очекује још једно гостовање и то у Пироту. Младост се сада налази на другој позицији на табели са 12 бодова колико има и екипа Здравља из Лесковца док је Колубара на челу са бодом више.