КОШАРКАШИ МЛАДОСТИ ПОРАЖЕНИ У УЖИЦУ ОД ДОМАЋЕ СЛОБОДЕ

kk-mladost У ванредном 7. колу Друге лиге Србије у Великом Парку у Ужицу убедљива победа кошаркаша Слободе над гостима из Смедеревске Паланке, KK Слобода – KK Младост СП 83:63 (42:29).
Одлично прво полувреме домаћих кошаркаша. Утакмицу код Слободе отвара Диковић са пар ефектних асистенција, док Цветковић и Младеновић одлично поентирају. Екипа Младости резултатски прикључак држи углавном преко старог прволигашког играча Тапушковића, Николе Чворовића, као и шутерски расположенонг Станисављевића…
Одбрана домаћих функционисала је заиста јако добро, тако да паланчани нису успели шутом из даљине да ухвате резултатски прикључак, што је резултирало високом разликом на полувремену 42:29.
И у друго полувреме домаћи улазе врло мотивисано, напад је врло добро контролисан док Младост никако није имала решење за добру одбрану домаћина.