КОШАРКАШИ ПАЛКИСА ПОРАЖЕНИ У ДЕРБИЈУ ПРОТИВ ЕКИПЕ ЗВИСИОНА

Кошаркаши Палкиса су претрпели пораз у 11. колу Про 22 пословне лиге у кошарци, Палкис – Звисион 64:70.
Меч горњег дома, екипе које озбиљно приступају сваком мечу. Ниједна екипа није успела да се резултатски одвоји већ су једна другу гурале из напада у напад да да и покаже више. Палкису је недостајало мало снаге у завршници, а Звисион-у концентрације и прецизности током меча. 37. минут и 62:62, одговорност преузима Лончар и убацује тројку за Звисион… и Палкис узвраћа са 2 поена са линије слободних бацања. Међутим, Лончар није рекао све на мечу и убацује још једну тројку на минут до краја за 64:69. 11-ом победом Звисион је осигурао плаy-офф и задржао прву позицију.
Палкис – Будимир 30, Милановић У. 7, Kрстић 17, Милановић М. 6 , Потић 2, Ћирић 2
Звисион – Мијовић Ђ. 3, Ристић 9, Гајић 8, Бараћ 10, Савић 7, Лончар 16, Баста 10, Секулић 4, Мијовић Г. 3