КОШАРКАШИ ПАЛКИСА ЗАБЕЛЕЖИЛИ ЈОШ ЈЕДНУ ПОБЕДУ У ПОСЛОВНОЈ ЛИГИ

Кошаркаши Палкиса су наставили са добром игром у Пословној  кошаркашкој лиги, Палкис – Alied Testing 64 – 59.

Агресивном одбраном током целог меча Палкис држи прикључак и не да противнику да направи већу разлику. Преломила је трећа четвртина коју Палкис добија са 28-4 у четвртој четвртини Палкис остаје без Kрстића добио је пету личну грешку а убрзо затим и повреда Kатунара који није наставио меч, па неизвесност траје до последњих тренутака а а победника у пенал завршници одлучују сталоженији и прецизнији играчи Паланачке екипе.

Стрелци за Палкис су били Крстић 14, Петровић 14, У.Милановић 13, Спасојевић 10, Катунар 7 и Потић 6 поена.