КОШАРКАШИЦЕ СИСТЕМА ПОРАЖЕНЕ У ПИРОТУ

У 11. колу Друге женске лиге Србије кошаркашице Система су поражене у Пироту од домаћина ЖКК Гимназијалац резултатом 83:65 (15:17,21:15,21:26,26:7).
По речима тренера Станошевића, ово је наша најбоље одиграна утакмица током првенства иако нису играле три играчице из прве поставе.
После треће четвртине екипа из Паланке је водила 58:57 и онда несхватљив пад у четвртој четвртини 26:7.
„Узрок је вероватно неискуство млађих девојчица као и дугачак пут“ каже тренер Станошевић.
Стрелци за нашу екипу: Наталија Спаић 36 п(5тр),Kристина марковић 12 п (1тр), Савета Михаиловић 12 п (4тр) ,Нина Kовачевић 3 п (1тр), Милица Тошић 2 п.