КОШАРКАШКИ ДЕРБИ МЛАДОСТИ И ПЛАНЕ ПРИПАО ПАЛАНЧАНИМА

У 5. колу Друге лиге Србије у Великој Плани одигран је комшијски дерби екипа Плане и Младости, који је припао паланчанима, коначни скор је износио: КК Плана – КК Младост  65:78 (20:22, 19:19, 12:25, 14:12)

Прво полувреме је резултатски било уједначено и Младост је на одмор отишла са минималних 2 поена предности. Пресудна је била трећа четвртина када су се гости „одлепили“  са још 13 поена и то је било довољно да се очува предност до краја меча.

Код Младости се издвојио, стандардно добар,  Станисављевић са 15 поена, Кужета са 13 и Беадер са 11 поена. Кужета се истакао и са 8 скокова и 6 асистенција.

У 6. колу Младост игра против екипе Врбаса, која такође као и паланчани има скор од 4 победе и 1 пораза и налази се у челу табеле одмах иза Младости.