ФИНАЛЕ КУП-а ПОДУНАВСКОГ ОКРУГА: ФК ПРОЛЕТЕР (МИХАЈЛОВАЦ)-ФК ЖЕЛЕЗНИЧАР (КУСАДАК) 3:1

Фудбалери Железничара из Кусатка су јуче одиграли утакмицу финала Купа Подунавског округа против екипе Пролетера из Михајловца.

Утакмица је играна на неутралном терену у на стадиону „Мораве“ у Великој Плани, а након 90 минута игре победу су славили Михајловчани резултатом 3:1 (2:1)

Железничар је повео голом Ђурића у 19 минуту, што је пробудило наду Кусачанима да ће доћи до трофеја. Међутим пет минута касније Милентијевић постиже погодак за 1:1 а у 38 минуту након досуђеног пенала за Пролетер, исти играч доводи Михајловчане у предност 2:1. На самом почетку другог полувремена, у 49. минуту. Николичић распршује све наде за Железничар, и доводи своју екипу у предност од 3:1, што је и био коначан резултат меча.

Победнички пехар је капитену Пролетера Филипу Пејићу уручио  Јован Беч, председник ФС Подунавског округа.