НА ШКОЛСКОМ ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ У АТЛЕТИЦИ БРАНКО БАСАРИЋ ОСВОЈИО ЗЛАТНУ МЕДАЉУ

Јуче је у Новом Пазару одржано финале или Државно школско првенство из атлетике за ученике основних и средњих школа.
Нашу општину је представљало 8 ученика-такмичара. Освојена је једна медаља и то она најсјајнија. Бранко Басарић је у конкуренцији дечака за 5.-6. разред у дисциплини 600 метара заузео 1. место са новим личним рекордом од 1:36,28 минута.
Дуња Будимир је у скокуудаљ за 1.-4. разред заузела 5. место, Павле Митровић је у бацању вортекса за 1.-4. разред заузео 5. место, Мила Милосављевић је у конкуренцији 5.-6. разред у скокуудаљ заузела 5. место, Матеја Тодоровић је на 60 мет. за 5.-6. разред заузео 5. место, Вељко Кремић је у конкуренцији 5.-6. разред заузео 5 место у бацању кугле, Тијана Димић је у трци на 600 метара за 7.-8. разред заузела 5. место и Ивана Ђурић у скокуудаљ за средње школе је заузела 4. место.