ОДЛИЧАН СЕЛЕКТОРСКИ ДЕБИ ПЕРИЦЕ ОГЊЕНОВИЋА СА ОРЛИЋИМА

Кадетска селекција Србије коју предводи Перица Огњеновић остварила је одличан старт фудбалског шампионата Европе у Хрватској, пошто је у утакмици првог кола групне фазе савладала Републику Ирску са 1:0.

Од самог почетка ‘орлићи’ су деловали боље од својих вршњака из Ирске, а најагилнији је био Видосављевић, који је у пар наврата угрожавао гол ‘зелених’. Међутим, онда се десио велики хендикеп и он се повредио већ у 34. минуту, приликом још једне шансе у коју је ушао.Тада се ситуација мало променила и Ирска је дошла ‘до даха’, па је Kолинс у 66. минуту имао врхунску прилику за гол, али је погодио стативу. И казна је стигла шест минута касније.

Жељко Чаврић је одлично скочио у казненом простору Ираца и главом после корнера послао лопту у супротан угао за важну победу и велику радост наших момака.

У другом колу Србија ће играти са Немачком 7. маја, а у трећем колу ‘орлићи’ иду на Босну и Херцеговину.