ОДЛИЧАН СТАРТ КАРАТИСТА ГОШЕ

У Аранђеловцу је у суботу 3. фебруара, одржан међународни карате турнир Сретење 2018.  Учествовало је 550 такмичара из 42 клуба из Румуније, Црне Горе, Словеније, БИХ и Србије.

Kаратисти ГОШЕ су имали 15 наступа и освојили су 12 медаља, 6 златних, 2 сребрне и 4 бронзане медаље.

Златне медаље су освијили: Матеја Миловановић кате појединачно Д класа , Ана Нијемчевић кате појединачно апс, Матеја Миловановић борбе појединачно, Душан Лазовић борбе п., Ана Нијемчевић борбе појединачно Александар Миловановић борбе појединачно

Сребрне медаље су освојили: Душан Лазовић кате појединачно апс. Софија Ристић борбе појединачно.

Бронзане медаље су освојили: Полетарци кате екипно у саставу Марко Савић, Светислав Јевремовић, и Владимир Савић. Светислав Јевремовић кате појединачно Е кл. Стефан Тодоровић кате појединачно Д кл. и Александар Савић кате појединачно Д кл.