ОДЛИЧАН СТАРТ „ОЛГИНИХ“ СПОРТИСТА

На Окружном такмичењу у стрељаштву, ученица ОШ „Олга Милошевић“, Срна Аранђеловић 6/1, освојила је 3. место и бронзану медаљу у укупном пласману, а као најуспешнија у појединачној конкуренцији. На тај начин се пласирала на Државно школско првенство које ће бити одржано 21. октобра 2020. у Нишу.

На Окружном такмичењу у стоном тенису, које је одржано 15. октобра 2020. ученици Олге су постигли следеће резултате:
Мушка екипа у саставу Бранко Николић, Александар Исаиловић и Вељко Ђорђевић освојили су 3.место, а Александар Исаиловић у појединачној конкуренцији 3. место.
Женска екипа у саставу Валентина Ристић, Анђела Илић и Тамара Томић освојиле су 2. место, а Тамара Томић у појединачној конкуренцији 2. место.
Честитамо нашим спортистима и наставнику Милошу Димићу и желимо много успеха у даљем такмичењу!