ОДЛИЧАН УСПЕХ АТЛЕТИЧАРА ЈАСЕНИЦЕ НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ ЗА МЛАДЕ

У суботу 17. фебруара у атлетској дворани у Београду је одржано Првенство Србије за млађе пионире ( деца рођена 2005/06/07) .

Атлетски клуб „ЈАСЕНИЦА“ је представљало 8 такмичара у 5 дисциплина и освојене су 3 медаље. Бранко Басарић је у одличној трци на 800 метара освојио 2. место са новим личним рекордом 2:17,0 минута, бронзану медаљу је освојила Маја Вићентијевић у својој првој трци на 50 метара с препопнама резултатом 8,91 секунду. Павле Давидовић је такође освојио бронзану медаљу у трци на 200 метара, резултатом 29,74 секуди.  У скоку у даљ Мила Милосавевић је освојила 4. место резултатом 4.61 метар док је Тамара Ивковић у истој дисциплини освојила 5. место резултатом 4.58 метара.