ПАЛАНКА ПОБЕДНИК БАРАЖА ЗА ПОДУНАВСКИ ОКРУГ

Нови члан Подунавске окружне лиге после две утакмице баража, постала је екипа Паланке. У првој утакмици изабраници Зорана Живановића тренера Паланке са 6:2 су савладали Омладинац из Сеона а данас са 2:1 Омладинац из Ракинца.

У 24.минуту одлична акција Паланке по десној страни, Радовановић се сам пробио, убацио лопту на шеснаестерац а Бранковић топовским шутем послао лопту у леву старну немоћног Петковића. После осам минута Бранковић је са око двадесетак метара уздрмао стативу. У наставку после пет минута Ракинчани су изједначили, лопта је убачена са леве старне, највише је скочио Трунић и главом је послао под пречку Радојковића. Од 75.минута Омладинац је играо са десет играча, због другог жутог картона у свлачионицу је морао Лазовић. Шест минута пре краја сусрета Радовановић је побегао својим чуварима и послао лопту у мрежу Петковића за победу и пласман у Подунавску окружну лигу.

Омладинац – Паланка 1:2 ( 0:1 ) Лозовик – Игралиште Ударника. Гледалаца око 200. Судија: Дејан Димитријевић (Смедерево) . Стрелци: Трунић 50.минут за Омалдинац, Бранковић 24, Радовановић 84.минут за Паланку. Жути картони: Н.Говедаровић, Лазовић, Д.Савић (Омладинац), Радовановић, Арсенијевић, Радојковић (Паланка). Црвени картон: Лазовић (Омладинац) Омладинац: Петковић, Милетић, Н.Говедаровић, Ј.Ристић, Симић, Манојловић, У.Говедаровић, (Недељчић), Д.Савић (Миленковић), М.Ристић, Трунић, Лазовић. Паланка: Радојковић, Живковић, Чопић ( Стефан Рајчић ), Марковић (Раду), Тодоровић, Арсенијевић, Радовановић, Милинчић, Бранковић (Савић), Панић, Пантовић Играч утакмице: Радовановић (Паланка).