»

дец 04 2016

Štampati ovo Чланак

ПАРТЕНОНЦИ ПОРАЖЕНИ У КРАГУЈЕВЦУ

masina-640x360Партенонци су претрпели пораз у  дербију деветог кола Друге футсал лиге Запад, на гостовању у Крагујевцу су поражени од екипе Машинца резултатом 7:4.

У веома занимљивој и отвореној утакмици Kрагујевчани су до бодова стигли после великог преокрета пошто су дефицит од два гола претворили у релативно убедљив тријумф задржавивши тако своје место у самом врху табеле.

Екипа Партенона је у овом мечу, народски речено „Од готовог направила вересију“. Партенонци су до 31. минута имали предност од два гола (4:2), да би дозволили двојцу Цветковић-Аксентијевић да у 5 минута постигне четири гола и потпуно преокрене резултат. Тачку на победу је ставио Аничић са седмим голом за домаће. Стрелци за Партенон су били Брдар, Бркић и два пута Николић.

Партенон сада има учинак од пет победа и четири пораза и налази се на 5. месту на табели.